Forum Celiakia Gorzów Strona Główna Celiakia Gorzów
celiakia, alergia, zespoły złego wchłaniania
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WAKACJE 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Celiakia Gorzów Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danuta
aktywny


Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 9
Skąd: dęblin

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień Dobry !.Bardzo dziękujemy za pozdrowienia,jestesmy wdzięczni za przyjęcie nas do serdecznego grona, napewno będziemy korzystali z tego typu odpoczynków, bo nam sie bardzo podobało,jezeli tylko zdrowie mi pozwoli to napewno jeszcze nie raz się zobaczymy.Jużmyślę o wyjeździe do Ustki, myslę ze z niektorymi osobami to się zobaczymy.Narazie powoli wracam do formy, mysle ze czas zrobi swoje.Jescze raz dziękujemy i pozdrawiamy.
_________________
danuśka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sro Lip 21, 2010 15:40    Temat postu:

Powrót do góry
Wiesława
zaangażowany


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 79

PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy uczestnicy turnusów, serdecznie dziekuję za ciepłe słowa. na pewno mozna cos jeszcze usprawnić w naszych wyjazdach,staram się ,ale
zdaję sobie sprawę, że zawsze może być lepiej.
Jestem strasznie zawalona papierkową robotą i dopiero dzisiaj wysłałam
do Izy zdjecia z turnusu w Karpaczu i Włoszech, mam nadzieję,że Iza szybko
sie z tym upora i umieści je na naszej stronie.Zachęcam do wysyłania zdjęć , które sami robiliście - będzie ciekawsza galeria.Pozdrawiam wszystkich serdecznie , z niektórymi zobaczę się poraz drugi w te wakacje.To jest miłe.
Wszystkich oczekujących na różne dokumenty zapewniam ,że w przyszłym
tygodniu juz nadejda Laughing
Wyjeżdżajacym do Ustki pzrypominam o zabraniu zaświadczń o stanie zdrowia / celem skorzystania z zabiegów/,przypominam też spóżnialskim,że
powinni juz wplacic resztę kwoty za turnus. Cool Jeszcze raz pozdrawiam z turystycznym pozdrowieniem,
_________________
Wiesia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiesława
zaangażowany


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 79

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo halo uczestnicy turnusu w Karpaczu i we Włoszech proszę o wasze
zdjecia, już część jest do obejżenia na naszej stronie.
Mam pomysł ,może zrobimy konkurs na najciekawsze zdjęcia ?
W pażdzierniku mozna by na konferencji ogłosić wyniki .oczywiście z nagrodami.Co wy na to ?
_________________
Wiesia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MamaAni
przypadkowy


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 10:42    Temat postu: wypoczynek w roku 2011 Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem mamą 5-letniej Ani chorej na celiakię. Jestem bardzo zainteresowana wyjazdem z nią na turnus rehabilitacyjny w przyszłym roku, w tym już niestety nie zążyłam Sad
Proszę o informację kiedy będzie coś wiadomo na ten temat i kiedy trzeba się zgłaszać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danuta
aktywny


Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 9
Skąd: dęblin

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 20:28    Temat postu: Dzień dobry! Odpowiedz z cytatem

prosze śledzić strone Stowarzyszenia chorych na celiakie w Gorzowie,napewno sie ukarze informacja.Ja takze bedę zainteresowana, więc bądźmy w kontakcie.Miło by mi było poznać osobe z moich stron,ktora boryka się z tym samym problemem.Ja jutro wyjeżdzam do Ustki własnie na taki turnus rehabilitacyjny.Pozdrawiam.
_________________
danuśka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MamaAni
przypadkowy


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 13:07    Temat postu: dziękuję za odp. Odpowiedz z cytatem

Życzę udanego wypoczynku. Mi też będzie miło panią poznać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 19, 2010 13:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Celiakia Gorzów Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Celiakia Gorzów  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group